FOTOGRAFŮV DENÍČEK

aneb něco jako blog...

Život fotografa umí být rozmanitý. Většina běžných lidí, vlastně ani netuší, co všechno obnáší pojem "fotograf." Proto mě napadlo začít psát něco pod názvem Fotografův deníček. Jde o vtipné příhody, výmysly, anekdoty, ale sem tam i o normální report a pokud mě zrovna přepadne záchvat trudomyslnosti, tak i nějaké to hlubší zamyšlení.

Nedokážu říci, jak často sem budu něco dávat a co sem vlastně budu dávat. Záleží, jak budu mít na psaní čas, co zrovna budu mít za zážitky, jak moc budu mít rozvernou náladu... Ale myslím, že pokud máte podobně vyšinutý smysl pro humor jako já, tak zde najdete něco, co vás pobaví :D Fotograf a Velká fotovýprava za severní polární kruh

Banda českých fotografů se vydává na dobrodružnou výpravu s jediným cílem... Udělat v zemi čokolád co největší ostudu svému národu!


Když se fotograf rozhodne běžet Spartan Race

aneb Jak se běhá Trifecta jednoruč 

Ptali jste se, kdy na to dojde. Tak tady to máte! Ještě dramatičtější, než jste čekali!


Fotograf vs. Equus Carnivorus - díl první 

Základní techniky přežití

Že na focení dostihů není nic nebezpečného? Že tam člověku nic nehrozí? Tak to se šeredně mýlíte! Následující řádky vám otevřou oči! Uzříte krutou realitu. Čtěte na vlastní nebezpečí, protože nemohu zaručit, že vás zbytek života nebudou pronásledovat noční můry.


A proč ne?

Takové drobné zamyšlení o tom, proč fotím tak, jak fotím. Pokus o odpověď na základní otázku, se kterou se setkávám, a to "Jak to děláš?"


Fotografova příručka pro přežití extrémního závodu

Zajímá vás, jak vidí extrémní překážkové závody fotograf? Nebo je chcete taky zkusit fotit a hodilo by se vám pár tipů do začátku? Zde se dozvíte vše, co potřebujete vědět. Co toužíte vědět, aniž o tom možná víte!